13 lis 2012

,

Remont w mieszkaniu, zrywamy boazerię
Kochani a to przedpokój i etapy przez jakie przechodził. Była sobie boazeria, były sobie płytki.... później była łososiowa ściana i płytki....a teraz jest ściana i betonowa posadzka :)
Płytki podłogowe już zamówione- jadą do nas i ok. piątku powinny być na miejscu- już nie mogę się doczekać!
Niech to mieszkanie zacznie jakoś wyglądać bo póki co lekko straszy ;)Share:

12 komentarzy:

 1. haaa bedzie fajnie,czuje to w kosciach:P

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze takie surowo wyglądające mieszkanie mnie przeraża. Jakoś tak po prostu mam mroczne odczucia wtedy, jakby było ono takie zimne, puste. Mam nadzieję, że szybko zrobicie z niego prawdziwe domowe gniazdo :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś boazeria to trochę o luksusie świadczyła, ale teraz niekoniecznie. Chociaż znam mieszkania, gdzie jeszcze taka jest na ścianach. Dla mnie znacznie lepiej wygląda jak ściana jest pomalowana farbą, tym bardziej że teraz taki wybór kolorów.

  OdpowiedzUsuń
 4. też planje remont u siebie w mieszkaniu. Musze jednak najpierw odwiedzić kilka sklepów budowlanych, żeby podjać ostateczną decyzję co dokładnie chcę w nim zmienić. Mam nadzieję, że uda mi sie czybo podjać ostateczną decyzję

  OdpowiedzUsuń
 5. ja kupiłam mieszkanie z rynku wtornego i tez była boazeria, zerwaliśmy i położyliśmy takie betonowe płytki, efekt wow serio. jak cos podrzucam namiar gdzie je znajdziecie. https://plytki-warszawa.in360.pl/plytki-imitujace-kamien/

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo konkretnie napisane. Super artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 7. I powiem Wam, że od razu lepiej! Bardzo dobry krok i świetna decyzja! Wszystko wygląda teraz pięknie. Kupcie sobie jeszcze na stronie https://dywanowy24.pl/kolekcja/dywany-plasko-tkane/ jakiś fajny dywan do Waszego mieszkania i już w ogóle wtedy będzie bardzo przytulnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jasne że lepiej! Podziw że sami tak to wszystko urządziliście. Ja to bym musiała korzystać z architekta wnętrz

  OdpowiedzUsuń
 9. Bo zmiany zawsze cieszą, tym bardziej zmiany na lepsze... Przede mną też remont kapitalny mieszkania, dlatego zaglądam to tu, to tam, na takie blogi typu https://blog.abrys.net aby zaczerpnąć nieco inspiracji. Fajnie, że mamy takie strony, bo niełatwo byłoby samemu sobie zaprojektować wnętrza.

  OdpowiedzUsuń