18 lis 2014

, ,

Generator pary Tefal.

Witajcie!Dziś zapraszam Was na film:

Specjalnie dla Was Perfekcyjna Panna Anna przetestowała Generator pary marki Tefal a BałagAnia zwykłe żelazko.


Perfekcyjna Panna Anna i jej generator pary TEFAL

BałagAnia i zwykłe żelazko
Dwie kobiety, te same zadania, dwa różne urządzenia. Która poradziła sobie lepiej?


Wniosek:

„Tylko perfekcyjne generatory pary zapewniają perfekcyjne rezultaty”
                                                                       Perfekcyjna Panna Andzia
Nie da się ukryć, że Perfekcyjna Panna Anna i jej nowy przyjaciel to duet doskonały. Kiedy Panna Anna używała zwykłego żelazka podobnie jak BałagAnia prasowanie było przykrym obowiązkiem, na szczęście wszystko zmieniło się gdy poznała Generator Pary Tefal.

Co ma w sobie takiego Generator Pary? Przede wszystkim PARĘ! :)

To właśnie dzięki parze wytwarzanej pod wysokim cieśnieniem w bojlerze ukrytym w podstawie prasowanie jest o wiele łatwiejsze, można prasować nawet kila warstw jednocześnie (np. serwetki, poszewki) albo wyprasować firanę, gdy ta wisi już na karniszu. Ile razy denerwowaliście się gdy wyprasowana już firana czy zasłona gniotła się na nowo podczas przesuwania jej po desce do prasowania?  Teraz prasowanie tak dużych powierzchni jest przyjemnością.

Generator ma także przewagę nad zwykłym żelazkiem jeśli chodzi o zbiornik na wodę.
Dzięki wyposarzeniu urządzenia w duży zbiornik nie trzeba co chwilę napełniać go wodą co skraca nam czas pracy. Zwykłe żelazka wymagają częstego uzupełniania w wodę, co odrywa nas od prasowania, tracimy czas a prasowanie znacznie się wydłuża.

Zwykłe żelazka parowe nie posiadają bojlera przez co nie wytwarzają pary pod wysokim ciśnieniem a co za tym idzie nie dają perfekcyjnych rezultatów prasowania w mgnieniu oka. Generator Panny Anny posiada bojler wbudowany w podstawę urządzenia- para pod wysokim ciśnieniem wytworzona w bojlerze przenoszona jest przewodem parowym do stopy żelazka.

Podczas prasowania para wnika w głąb tkaniny, nawilża i zapewnia PERFEKCYJNE rezultaty w znacznie krótszym czasie niż tradycyjne żelazko!
Nie przeprasowujmy życia! Polacy są jednym z najbardziej rozprasowanych narodów Europy- prasujemy 12 godzin miesięcznie! To aż 144 godziny rocznie, czyli 6 dni spędzonych nad deską do prasowania!

Z generatorem pary Tefal skrócisz czas prasowania o ponad 50% i oszczędzisz 122 godziny rocznie. Co z robisz z tym czasem wolnym? Wykorzystaj go kreatywnie :)


Żyjcie pełną parą!!

POZDRAWIAMY
Anna, Perfekcyjna Panna Anna i BałagAnia ;)Share:

6 komentarzy:

 1. Rewelacyjny! Żałuje ze ominelo mnie szczęście testowania tego cuda :-(

  OdpowiedzUsuń
 2. Generator to jest to!Ja od kilku miesięcy mam i swój...konkurencyjnej firmy, zakupu nie żałuję!
  szalenstwa-panny-matki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny, fajny :) - też chcę takiego pomocnika :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń