27 lis 2015

Wyniki konkursuWitajcie Kochani,
ślicznie Wam dziękujemy za udział w konkursie DIY i gratulujemy kreatywności i zdolności! :*
Wasze prace pokazały nam, że mamy gdzieś tam w Polsce bratnie dusze, które podobnie jak my lubią majsterkować i realizować swoje marzenia.
Niestety nie możemy nagrodzić wszystkich upominkami od firmy Bosch dlatego zgodnie z regulaminem konkursu wybraliśmy 3 prace, które ujęły nas w szczególny sposób.

_______________________________________________________


Pierwszym projektem, który chcemy wyróżnić jest ZEGAR wykonany przez Emilię i jej męża. Oboje bardzo lubią prace w drewnie i DIY.
Jak sama Emilia napisała budowa zegara zajęła im 4 miesiące jednak warto było czekać.Drugi projekt należy do Kai, która zbudowała królestwo swojemu królikowi.
Musicie przyznać, że zrobiła to ze szczególną dbałością o detale.


Kolejnym i niestety ostatnim wyróżnionym projektem jest zabudowa na balkonie. Piękne donice powstały dzięki rodzinnej współpracy - to się ceni :) Mieszkając w mieście też możemy mieć swój własny mini ogród.


Zwycięzcom GRATULUJEMY, jeszcze raz bardzooooooo mocno dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i przesyłamy moc uścisków. Mamy nadzieję, że w kolejnych konkursach (a będą!) weźmiecie udział równie licznie a może i nawet liczniej :D

Buziaki :*
Wasza komisja konkursowa, Anna i Michał

Share:

7 komentarzy:

 1. Aniu dziękuję za to wyróżnienie :) :) Gratuluję pozostałym, na pewno miałaś ciężki wybór :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla wyróżnionych:) pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwycięzcom i pozdrawiam, Magda

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, ale bomba Aniu nawet nie wiesz jak się cieszymy :) Dostałam już maila z ta wiadomością , w odpowiedzi zwrotnej wysłałam adres do wysyłki :) Kurdę , nie masz pojęcia jakie szczęście mnie ogarnęło :) Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla zwycięzców i zapraszamy do naszego konkursu www.kepamarzen.pl

  OdpowiedzUsuń