31 gru 2015

Podsumowanie roku 2015.Dzień dobry Kochani,

rok 2015 dobiega końca i myślę, że to dobry czas na  podsumowanie ostatnich 12 miesięcy.

Miniony rok obfitował w projekty DIY. Udało mi się zrealizować jedno z moich marzeń - zagospodarować taras. Jeśli nie pamiętacie albo jakimś cudem przegapiliście wpis to zapraszam TUTAJ. Drugim projektem, z którego jetem bardzo zadowolona jest pralnia. Takie miejsce powinno być w każdym domu. Zajrzyjcie TUTAJ.W tym roku wraz z M udało nam się także odwiedzić mnóstwo pięknych miejsc. Głównie zwiedzaliśmy polskie miasta ale wybraliśmy się też na wyprawę motocyklową do Czech i Słowacji. Pierwszy raz w życiu spędziłam ponad 8 godzin na motocyklu jednego dnia. Niesamowite przeżycie a widoki zapierające dech w piersiach. Gdzie byliśmy?

M.in. Toruń, Malbork, Gdańsk, Sopot, Szklarska Poręba, Zakopane, Czechy, Słowacja....

Tak wglądały nasze wakacje i czas wolny. Na motocyklu, na plaży, w górach....Oprócz wakacyjnych wojaży w tym roku w naszym życiu zaszła pewna zmiana :) Często piszę o M jednak litera ta nie pochodzi od "męża" a od imienia mojego narzeczonego. Michał oświadczył mi się w tym roku! :) Tak więc wraz z M planujemy ślub. Jak wiecie prowadzenie bloga jest moim zajęciem dodatkowym, tutaj pokazuję Wam moje pasje i zainteresowania. Oprócz tego pracuję na pełnym etacie. W tym roku dołączyłam do teamu Agaty z działu marketingu perfumeria.pl. Cieszę się, że także w pracy mogę robić to co lubię - działać kreatywnie.
To bardzo krótkie i wybiórcze podsumowanie jednak jesteście tutaj ze mną już od kilku lat i na bieżąco śledzicie co się u mnie dzieje. 

Dziękuję Wam za ten rok!

Mam nadzieję, że będziemy się spotykać także w nowym 2016 roku. Planujemy kilka zmian w domu i masę projektów DIY :) Ale o tym w kolejnym wpisie. 

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Buziaki! :*
Anna
Share:

5 komentarzy: