14 lut 2016

,

Jeden dzień. Walentynki.

 
 
Jest taki dzień... bardzo ciepły... choć grudniowy...a nie to nie to!
Miało być o Walentynkach....14 luty, jeden dzień w roku, w którym nagle wszystkim Panom przypomina się, że TRZEBA kupić kwiaty swoim żonom, dziewczynom, narzeczonym, partnerkom :)
Ostatnio przyjaciółka opowiedziała mi zabawną historię. Sołtys jej wsi odwiedził ją w celu przekazania nakazu zapłaty podatku. W tym czasie jej mąż wrócił z pracy i podarował jej kwiaty i najnowszy numer "M jak mieszkanie". Ot tak po prostu. Sołtys wielce zakłopotany spytał moją przyjaciółkę "co to za okazja?" a jeszcze bardziej zdziwił się gdy odpowiedziała mu "ahh żadna, po prostu mnie kocha". Był w szoku. Nie wiedział co powiedzieć :D
Wyobrażacie sobie? Dostać kwiaty bez okazji? :D Mam nadzieję, że następnego dnia zaniósł żonie kwiaty ;)

Dla mnie Walentynki to od dzieciństwa dzień, w którym moja babcia obchodzi imieniny :)
Walentyna to dość niespotykane imię, prawda? :) Żeby było śmieszniej w dowodzie babcia ma wpisane imię Waleria ale nikt nigdy w życiu do niej tak nie powiedział. Od zawsze jest babcią Walą :D


Na fotelu poduszka DIY. Ptaszki namalowałam farbą do tkanin.Czerwone róże od M. Mam to szczęście i dostaję kwiaty nie tylko "z okazji" :)Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Walentych i Walentyn ;)


Pozdrawiam,Anna


Share:

24 komentarze:

 1. I Tobie szczęśliwych Walentynek! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej lubię te kwiaty bez okazji ;) Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
 3. hahaha a ja dziś nie dostałam kwiatów a bilet do kina :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam dostawać kwiaty i też mam to szczęście, że dostaję bez okazji. Mam nadzieję, że walentynki wiele osób mobilizują do okazania uczuć. Według mnie, pewnie jak według większości, powinno się pokazywać je na co dzień. Wiemy jednak, jak to bywa w życiu. Dobrze, że są takie dni, jak walentynki, dzień babci, mamy, itp. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie każda ma to szczęście by dostawać kwiaty bez okazji :) Dlatego dobry i jeden dzień w roku, w którym partnerzy pamiętają by okazać uczucia swojej drugiej połowce :)

   Usuń
  2. Tak, to prawda. Dzisiaj dałam swojemu zlecenie na tulipany w kolorze różowo-purpurowym - to chyba najbardziej trafne określenie. Spotkałam je na instagramie Whiteplate - są przecudne! :)

   Usuń
 5. hi Anna querida .. que bonito rincon de tu casa.. espero que tengas un buen comienzo de semana
  cariños

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gracias por sus amables palabras :)
   saludos

   Usuń
  2. Gracias por sus amables palabras :)
   saludos

   Usuń
 6. O ja tez dostałam róże + storczyka . :)Moje pieknie pachną - a Twoje?

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne kwiaty w pięknym wnętrzu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudnie dostawać kwiatki nie tylko z okazji...

  OdpowiedzUsuń
 9. A moja mama Anna Walentyna w Walentynki ma urodziny i świętujemy ten dzień od zawsze gdy jeszcze nikt o Walentynkach nie słyszał
  Dostac kwiaty bez okazji? ZGROZA ;-))))))))

  OdpowiedzUsuń
 10. Bukiet czerwonych róż - marzenie każdej kobiety :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Także dostała bukiet róż:)Fajna poduszka... :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Dostałam bukiet kwiatów oraz mój narzeczony zorganizował romantyczną kolację. Byłam cały dzień w pracy, więc miałam miłą niespodziankę jak wróciłam wieczorem.

  OdpowiedzUsuń