19 mar 2018

,

Przyjęcie Baby Shower dla dziewczynki


Jak zorganizować przyjęcie baby shower dla przyszłej mamy? Jeśli Twoja przyjaciółka oczekuje narodzin córki możesz w tym wpisie znaleźć inspiracę jak przygotować dla nich przyjęcie.Baby Shower to spotkanie kobiety spodziewającej się dziecka z jej przyjaciółkami. Przyjęciu towarzyszą miłe rozmowy, porady i historie z życia matek i i ch dzieci. Czasem warto zasłonić uszy bo można by się rozmyślić i stwierdzić, że macierzyństwo jest przereklamowane ;) 


DEKORACJE

Równie ważne jak miła atmosfera są dekoracje i prezenty. Warto skontaktować się wcześniej z wszystkimi uczestniczkami przyjęcia i ustalić jaka kolorystyka będzie obowiązywała na spotkaniu. 

Szczególnie popularnymi dekoracjami na tego typu przyjęciach są papierowe rozety, łańcuchy czy pompony. Te ostatnie możesz zrobić samodzielnie. Pamętasz mój wpis z instrukcją? Jeśli nie to zajrzyj tutaj:

Przyszła mama ucieszy się także z pieluszkowego tortu, który jest piękną dekoracją przyjęcia a po zakończeniu imprezy z pewnością sie przyda dla maluszka :)


LISTA PREZENTÓW

Możemy też podpytać przyszłą mamę o listę prezentów. Nie chcemy przecież by mama dostała kilka poduszek do karmienia ;) Taką listę możemy przesłać w formie elektronicznej do każdej z uczestniczek lub podpiąć np. na specjalnie utworzonej grupie na facebooku. 

Idealnym dopełnieniem dekoracji będzie zapakowanie prezentów w identyczne torebki lub papier. 


Pozdrawiam AniaShare:

1 komentarz: