13 sie 2018

,

DIY: Party ideas - naklejki na napoje dla dzieci.


Co zrobić by na przyjęciu urodzinowym dzieci piły tylko ze swojej butelki? Jest na to rada! Zobaczcie. 

Na urodzinowym party Leona było 8 dzieci w wieku od 2-10 lat. Część z nich potrafi już czytać ale kilkoro jeszcze nie. Pomyślałam więc, że zamiast podpisywać butelki imieniem nakleję na nie zdjęcie każdego z nich. 

Wiecie jaką dzieci miały frajdę gdy zobaczyły swoje zdjęcia na butelkach! A rodzice nie musieli się zastanawiać czy ich dzicko pije swój napój. 


Jak zrobić takie naklejki? 

Potrzebne nam będą kartki naklejkowe (można kupić w sklepach papierniczych lub na allegro), zdjęcia dzieci (ja pobrałam z facebooka), program do obróbki (choćby paint), drukarka.Kochani ten wpis dotyczy NAKLEJEK. Proszę o uszanowanie tego i nie komentowanie zawartości napoju. Zostało już powiedziane wiele na ten temat na instagramie :) 

To już ostatni wpis związany z urodzinami Leona.


Pozdrawiam Ania
Share:

4 komentarze:

  1. Takie naklejki to genialny pomysł! Czasami wydaje mi się, że i w moim domu przy dwójce dzieci takie naklejki by się przydały, bo potem są zawsze kłótnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow! Na to nigdy bym nie wpadła. Mój mały niedługo ma urodzinki i coś takiego nada się idealnie. Można też nakleić na masę innych rzeczy np talerzyk itp. super

    OdpowiedzUsuń