25 lis 2019

Działka budowlana - mamy to!

Gdyby ktoś właśnie teraz zadał Ci pytanie "o czym marzysz?" to co byś odpowiedział? My mamy jedno wielkie marzenie. Tym marzeniem jest DOM. Zaczynamy je spełniać...

    Po roku poszukiwań wreszcie udało nam się znaleźć wymarzone miejsce gdzie stanie nasz dom. Działka budowlana, którą kupiliśmy znajduje się ok. 1200 metrów od naszego obecnego miejsca zamieszkania. Odległość miała ogromne znaczenie podczas poszukiwań działki dlatego bardzo się cieszymy, że udało się spełnić m.in to kryterium :) 

Wymiary działki to 21 x 40 metrów. Dla nas rozmiar w sam raz :) Zależało nam aby na działce zmieścić parterowy dom, kawałek ogrodu i tyle.

    W tej chwili na działce nie dzieje się prawie nic. Przesadziliśmy kilka sosen by rosły wzdłuż płotu na tyle działki. Prace budowlane mamy nadzieję rozpoczną się wiosną. Tymczasem wybieramy projekt domu a to trudna decyzja.

    W nowym roku pojawi się nowy cykl na blogu "DZIENNIK BUDOWY", w którym będę informowała Was o postępach na budowie.

    Jeśli macie ochotę dowiedzieć się jakie kryteria musiała spełniać nasza wymarzona działka oraz na jakie trudności natrafiliśmy to dajcie nać w komentarzu. Przygotuje na ten temat osobny wpis :)


Kto się domyślał naszych planów? :)


Pozdrawiamy Ania i Michał


Share:

17 komentarzy:

 1. Gratulacje! Życzę powodzenia i wyboru najlepszego projektu. Jeśli mogę doradzić ze szczerego serca- nie wybierajcie domu piętrowego, schody to kompletnia porażka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy <3 Ja uwielbiam schody jednak wybraliśmy dom parterowy :D

   Usuń
 2. Gratuluję! :) I nie mogę się doczekać dziennika budowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy:) my też nie możemy się doczekać

   Usuń
 3. Oooo gratuluje Pani Aniu😊I życzę spełnienia marzeń 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Marzenia się spełniają! Gratuluję i życzę powodzenia. Nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy ❤ my również nie możemy się doczekać 😊

   Usuń
 5. Działka pod lasem- marzenie :) Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniała wiadomość. Rozumiem co czujecie. Sam niedawno kupiłem działkę i właśnie za niedługo będą stawiane fundamenty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Budowa własnego domu to świetna decyzja! Wymaga to nie tylko nakładu pieniędzy ale przede wszystkim cierpliwości i wielu ważnych decyzji. Mimo to jest to radość niesamowita.

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna decyzja! Życzę wytrwałości i powodzenia. Na pewno będzie pięknie

  OdpowiedzUsuń