11 lis 2019

Gallery wall w naszym salonie.


Jak na przestrzeni kilku lat rozrosła się nasza galeria ścienna? Zobaczcie jak wygląda dziś a jak wyglądała w ciągu ostatnich trzech lat...

____________________________


To niesamowite, że w ciągu trzech lat ściana telewizyjna w naszym salonie zmieniła się tak bardzo! Początkowo wisiały na niej cztery ramki ze zdjęciami ślubnymi i nasze inicjały z drewna. Wraz ze zmianą pór roku lub nastroju zmieniałam tylko plakaty. Był motyw urban jungle, czyli cztery zielone liście. Był też czas na minimalistyczne plakaty z motywem architektonicznym i sylwetką kobiety.

Prosty układ bardzo mi odpowiadał gdyż nie łatwo od razu kupić ponad 20 ramek i plakatów. Zwyczajnie jest to spory koszt. Ramki w zależności od rozmiaru i materiału, z którego są wykonane kosztują od 5 do nawet 100 zł. Dlatego powiększałam galerię ścienną stopniowo dokładając nowe ramki z plakatami. Wybierając przy tym jedne z najtańszych ramek z Ikea. Większość to ramki FISKBO, dwie ramki, w których są odciśnięte rączka i stópka Leona to RIBBA. Ceny pierwszych ramek zaczynają się od 4 zł (10x15 cm) a kończą na 29,99 zł (50x70 zł).

Dziś ściana telewizyjna mieści mnóstwo plakatów ale także rysunki Leona.

CO POWIESIĆ NA ŚCIANIE TELEWIZYJNEJ?


Nasza galeria ścienna może zawierać: plakaty, grafiki, obrazy, rysunki, zdjęcia z domowego albumu, litery, itp. Możesz także powiesić pamiątki rodzinne, np. podkowę (u nas to prezent ślubny), maski z podróży, łapacz snów lub lustro.


Jeśli nie chcesz używać tradycyjnych gwoździ lub wkrętów by powiesić ramkę możesz użyć samoprzylepnych gwoździ i haczyków, np. tesa lub command, które znajdziesz w marketach budowlanych, np. BricoMarche.


Pozdrawiam Ania


Share:

12 komentarzy:

 1. Piękna i imponująca galeria! Mnie jednak najbardziej podoba się pierwsza wersja taka osobista:)ładnie zrównuje się z komodą i niezawodność dużo się dzieje. Ale każdy ma co mu się podoba i tak też jest ładnie. Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Planuję zrobić u mnie w salonie, tylko nie potrafię się zdecydować na zdjęcia :) Za dużo fajnych się zgromadziło :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi taka ściana wspomnień a zwłaszcza ta podkowa 👍Też jestem w trakcie odnawiania starej podkowy i tez mam podobna ścianę.Pozdrawiam cieplutko😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie to wygląda i od razu tv nie rzuca się tak bardzo w oczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Idealna ściana wspomnień, muszę sobie taką zrobić. Fajny sposób na wypełnienie pustej ściany

  OdpowiedzUsuń
 6. Różnica wyraźna, dla mnie trochę za dużo na raz :) Moja galeria ścienna to jeden obraz :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Coraz częściej znajduje galerię ścienną właśnie nad TV i wygląda to naprawdę uroczo i zjawiskowo!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zrobienie takiej ściany w salonie to moje postanowienie noworoczne 18/19. Chyba przepiszę je na następne ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wygląda przepięknie. Takie dekoracje potrafią odmienić wnętrze.

  OdpowiedzUsuń
 10. Niby nie jestem przesądna, ale ta podkowa zawieszona w tę stronę jest jakaś niepokojąca ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do półkola i do końca. Opcja dla tych, którzy boją się złego oka i przeciwników. W tym przypadku produkt dosłownie absorbuje negatywną energię odwiedzających, chroniąc dom przed ich wpływem. Ta energia wejdzie przez jeden koniec, a przechodząc wzdłuż łuku, wyjdzie z przeciwnego końca, powracając do właściciela. Nawet tam jest znak, że podkowa po prostu spadnie na złego człowieka.

   Usuń