20 sty 2020

Nowa strefa inspiracji - "home & more"

    Kiedy prowadzenie bloga stało się moją pracą pomyślałam, że nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba. Przygotowywanie wpisów, zdjęć i projektów DIY zajmowało mi sporo czasu a łączenie ich z opieką nad Leonem bywało trudne.

       Przyszedł grudzień i zaczęłam pracę w marketingu. Propozycja pracy pojawiła się zupełnie niespodziewanie. Nie szukałam jej, nawet tego nie rozważałam. Dlaczego więc się zgodziłam? Trochę by nie wypaść z obiegu, trochę ze względu na dodatkowe wynagrodzenie :)

    A potem przyszedł styczeń i nowy projekt do zrealizowania, do którego zaprosiła mnie Aga Chlebda. Wspólnie stworzyłyśmy magazyn wnętrzarski „home & more”. Magazyn jest DARMOWY a w środku znajdziecie artykuły, wywiady i grafikę do pobrania. Możecie go pobrać w formie pdf lub przeglądać online.


           W pierwszym numerze znajdziecie artykuł Agi, o tym że każdy może być designerem a także projekty aranżacji wnętrz z kolorem roku PANTONE. Ja przygotowałam dla Was wpis o abstrakcyjnych plakatach z grafiką do pobrania. W pierwszym numerze jest także wywiad z Pauliną, którą znacie pewnie bardziej jako @nasze.poddasze :)           Pomyślicie, że zwariowałam ale podjęłam wyzwanie by co miesiąc wraz z Agą publikować dla Was „home and more” :)

Współpraca z Agą to czysta przyjemność a tworzenie magazynu dla Was to ogromna radość. Mam nadzieję, że pierwszy numer Wam się spodoba. Koniecznie podzielcie się opinią pod tym postem. Wszystkie uwagi są mile widziane :) To pierwszy numer więc bądźcie wyrozumiali.

Przyjemnego czytania.Share:

5 komentarzy:

  1. Super wiadomość. Twój blog to zdecydowanie jeden z najlepszych w sieci. Bardzo lubię tutaj wracać. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy wpis. Przepiękna aranżacja salonu

    OdpowiedzUsuń
  3. Każda inspiracja się przyda! Za miesiąc wprowadzamy się do wymarzonego M!

    OdpowiedzUsuń