6 kwi 2020

,

Mała pralnia.


Mała pralnia - praktyczne pomieszczenie, które bardzo lubię! Dlaczego?....  Gdy pokazuję pralnię na Instagramie piszecie, że zazdrościcie mi tego pomieszczenia, że u Was nie ma na nie miejsca. Jeszcze kilka lat temu też tak myślałam… a potem znalazłam miejsce, które na pozór zupełnie się do tego nie nadawało.

  Moja pralnia mieści się w piwnicy, w pomieszczeniu przechodnim, ma wymiary 3x2 metry. Na dwóch ścianach są drzwi do kotłowni i warsztatu, na trzeciej schody. Tylko jedna ściana jest wolna. Do tego w pomieszczeniu są skosy! Pomyślałybyście, że można tu urządzić pralnię? Dlaczego nie!

  Pomieszczenie wykorzystałam w możliwie najlepszy dla mnie sposób. Choć nie mówię, że w tym pomieszczeniu nic nie zmieni ;)

  Pralkę i kosze na pranie umieściłam pod schodami tak by wykorzystać przestrzeń ze skosami. Po przeciwległej stronie stoi regał drabinka z zapasami (środki do sprzątania, ściereczki, itp.) oraz w ziemie suszarka na pranie. Latem suszę ubrania gównie na dworze a z pralni do ogrodu jest bardzo blisko.

  Cieszy mnie przede wszystkim to, że pozbyłam się pralki z łazienki. W pralni mogą być kosze pełne brudów i spokojnie czekać na swoją kolej prania. W łazience panuje porządek i nikt nie widzi sterty prania :)

  Chcę Wam pokazać, że mała pralnia może być praktyczna ale także ładna. Nie musi być nudnym pomieszczeniem w domu. Możemy urządzić ją tak by cieszyła oko i by przyjemniej było nam spędzać tam czas.


Skąd to?

podłoga - BricoMarcheregały - DIY, wsporniki, haczyki - rustykalneuchwyty.pl , kosze na pranie - Action, pojemnik na proszek - rossi.pl, koszyczek na klamerki - cackoo.pl, plakaty - posterstore.pl, żarówki na kablu - home-you.com
suszarki na pranie - IKEA, zmiotka - IKEA, szafeczka - vidaxpl.pl, lampa - pakamera.pl

Share:

5 komentarzy:

 1. Wszystko idealnie przemyślane :) Super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, naprawdę bardzo mi się podoba ta aranżacja, do tego te piękne szare drzwi, mega. Widać, że włożyłaś dużo pracy w urządzanie tej pralni, ale wyszło naprawdę super, aż chce się pranie robić :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobry pomysł z tą pralnia, najważniejsze, że jest użyteczna i Tobie się sprawdza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialnie wyszło, płytki są super. Sprawdźcie sobie tak może też firmę http://balneo24.pl i ich odpływy liniowe.

  OdpowiedzUsuń
 5. 20 year old Programmer Analyst I Perry Shimwell, hailing from Sioux Lookout enjoys watching movies like Sukiyaki Western Django and Computer programming. Took a trip to Birthplace of Jesus: Church of the Nativity and the Pilgrimage Route and drives a Grand Prix. zerknij tutaj

  OdpowiedzUsuń