28 gru 2020

,

Multifunkcyjny odkurzacz Bosch Unlimited Serie | 6

    Odkurzanie… u mnie w domu to codzienność. Od ponad 4 lat w domu używam odkurzacza pionowego zamiast szczotki. Ze zwykłą szczotką do zamiatania pożegnałam się i nie zamierzam tego zmieniać :)

    Poprzedni odkurzacz zepsuł się chyba w październiku. Niestety było to uszkodzenie mechaniczne (z mojej winy! :( ) i nie udało się go naprawić. Byłam bardzo zadowolona z poprzedniego odkurzacza (model BCHF216B), więc podczas wyboru nowego także  brałam pod uwagę markę Bosch. Michał namawiał mnie na zakup odkurzacza z serii Unlimited, ale ja miałam wątpliwości. Wiecie jakie? Obawiałam się, że odkurzanie, a dokładniej mówiąc kierowanie odkurzaczem będzie kłopotliwe ze względu na umiejscowienie całego mechanizmu tuż przy rączce (modułu). Po prostu bałam się, że odkurzacz będzie ciężki.ODKURZACZ BOSCH Unlimited Serie | 6

Na początku grudnia otrzymałam odkurzacz Bosch Unlimited (model BCS61BAT2). Przez dwa tygodnie miałam możliwość testowania go i sprawdzenia czy mi odpowiada. Pierwszy fakt, który stwierdziłam tuż po uruchomieniu – odkurzacz jest cichy! Dla mnie to ważne, gdyż używam go o różnych porach dnia i  nie chcę obudzić pozostałych domowników. Po drugie, to czego najbardziej się obawiałam okazało się nieprawdą! Odkurzacz jest ultralekki. Ale po kolei…

 • Ultralekki

Tak jak wspomniałam wcześniej, odkurzacz jest bardzo lekki. Bez problemu poruszam się z nim po całym mieszkaniu, prowadzenie go jest dziecinnie proste. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg, a całość z rurą i szczotką 2,3 kg. Korzystanie więc tylko z modułu, np. odkurzanie pajęczyn czy samochodu, nie stanowi problemu.

 • Akumulator

W zestawie są dwie baterie akumulatorowe dzięki czemu odkurzacz zawsze jest gotowy do pracy. Poza tym, baterie te są kompatybilne z innymi urządzeniami marki Bosch z linii zielonej. Dla mnie to rozwiązanie idealne, gdyż w swoim warsztacie posiadam kilka narzędzi marki Bosch z systemem Power for ALL.

 • Szczotka AllFloor

Jedna szczotka do wszystkich rodzajów powierzchni. Czy to nie jest cudowne? Nie trzeba przełączać szczotek – do dywanów, do podłóg… Jedna elektroszczotka załatwia sprawę.

 • Akcesoria

Oprócz drugiej baterii, w zestawie mamy także dwie dodatkowe szczotki. Jedną z nich możemy dotrzeć aż po sufit. Druga natomiast świetnie nadaje się do tapicerek, np. samochodowych.

 • Przechowywanie 

W zestawie znajduje się także uchwyt do mocowania na ścianie. Pozwala na komfortowe przechowywanie urządzenia i akcesoriów.

PODSUMOWANIE

    Odkurzanie jest naprawdę proste, nie ma co tłumaczyć jak to robić. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że z odkurzaczem Bosch Unlimited jest to przyjemne. Lekki, poręczny, do tego  jedna szczotka do wszystkich podłóg, dwie pomocnicze do zadań specjalnych, zawsze gotowy do pracy dzięki dwóm bateriom. Więcej na temat tego modelu przeczytacie na stronie producenta

>>> BOSCH Unlimited Serie | 6 <<<
Share:

4 komentarze:

 1. Posiadam odkurzacz i muszę powiedzieć, że sprawuje się fajnie. Ale czegoś mi w nim brakuje. Jak za taką cenę, to powinien być sztos..

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj przydałby mi się taki sprzęt w domu. Lubie mieć w domu czysto, jednocześnie nie znoszę sprzątania oraz traktuje ten obowiązek, jak jakieś skaranie boskie. Być moze ułatwiloby mi to znacznie utrzymanie czystości w domu.

  Zwróciłam uwagę jeszcze na dwie rzeczy w pomieszczeniu
  elegancką witrynkę, planuję sobie taką kupić
  jak rownież ładne botaniczne plakaty

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja to się jakiś czas temu nauczyłam, że jak chcę mieć coś dobrego to musi to być Bosha lub Yamahy :) Muszę taki odkurzacz kupić. Ostatnio wymieniłam pralkę Samsunga Eco Bubble na Bosha i całkiem inny komfort użytkowania, wreszcie nastąpiła cisza podczas prania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Planuje zakup takiego, ależ to musi dobrze zbierać kocią sierść :D

  OdpowiedzUsuń