22 lut 2021

Kolory roku 2021 wg. PANTONE

 
    Jak co roku Instyrtu PANTONE ogłosił kolory, które mają dominować w ciągu najbliższych 12 miesięcy tym razem są to 17-5104 Ultimate Grey oraz 13-0647 Illuminating Yellow.

    Instytut Pantone każdemu z kolorów nadał odpowiednie uzasadnienie. W przypadku Ultimate Grey chodzi o siłę i odporność, anatomiat Illuminating Yellow - oznacza nadzieję, pozytywność i coś, na co można czekać. Czyżby Pantone sugerował, że powinniśmy mieć dużo siły i czekać na lepszy czas? ;)

    O ile szarość jest mi bliska, zarówno we wnętrzach jak i w ubraniach, tak żółty nie należy do moich ulubionych kolorów. Jedynym wyjątkiem gdzie żółta barwa mi nie przeszkadza są żonkile, które bardzo lubię. Jeśli jednak to połączenie kolorów Wam się podoba to przygotowałam dla Was trochę inspiracji….Przejdź do sklepu klikając w link: narożnik, fotel, dywan, zasłony, stołek, czajnik, pościel, poszewka, koc, wazon, kubek, ręczniki
Share:

4 komentarze:

 1. Przyznam, że połączenie Ultimate Grey oraz Illuminating Yellow dla mnie są nie do przyjęcia. Jest to tak oklepane zestawienie, że aż oczy bolą. Szarość króluje we wnętrzach i ciuchach już od wielu sezonów, a połączenie z zółtym (konkretnie tym odcieniem) to chyba najgorsze jakie znam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś w moim domu większość pokoi była pomalowana na żółto więc teraz sobie odpuszczę chociaż jako letni dodatek to czemu nie :-).Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. To kolory zaraz po czerni i bieli wręcz idealne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bo zmiany zawsze cieszą, tym bardziej zmiany na lepsze... Przede mną też remont kapitalny mieszkania, dlatego zaglądam to tu, to tam, na takie blogi typu https://blog.abrys.net aby zaczerpnąć nieco inspiracji. Fajnie, że mamy takie strony, bo niełatwo byłoby samemu sobie zaprojektować wnętrza.

  OdpowiedzUsuń