O MNIE

     Od 2012 roku prowadzę blog odinspiracjidorealizacji.com. dzielę się na nim pasją do urządzania wnętrz oraz pokazuję jak wiele można zrobić samodzielnie. Uwielbiam projekty DIY! Lubię odnawianie starych mebli i wykorzystywanie przedmiotów na pozór niepotrzebnych. Moje blogowe motto to "nie wyrzucaj-wykorzystaj!".

Od stycznia 2020 roku wraz  Agnieszką Chlebda współtworzę internetowy magazyn "home & more", który jest strefą inspiracji o tematyce wnętrzarskiej i lifestylowej.

Prywatnie jestem żoną Michała, który od czasu do czasu dzieli się na blogu swoimi projektami DIY i mamą trzyletniego Leona. 

W tym roku rozpoczęliśmy największy projekt DIY naszego życia - budowę domu. Etapy budowy również pokazuję na moich profilach społecznościowych.

Pojęcie czasu wolnego dla mnie nie istnieje ;) Każdą wolną chwilę wykorzystuję na kreatywne działanie i realizowanie swoich pasji.

Uwielbiam lody czekoladowe i mogę je jeść przez cały rok, niezależnie od pogody panującej za oknem. Lubię herbatę jaśminową, tulipany w wazonie i białe t-shirty. Dzień bez kubka gorącej kawy, to dla mnie dzień stracony.
0 komentarze:

Publikowanie komentarza