O MNIE

Od 2012 roku prowadzę blog odinspiracjidorealizacji.com. Dzielę się na nim przede wszystkim pasją do urządzania wnętrz. Pokazuję też jak wiele można zrobić samodzielnie. Uwielbiam projekty DIY! Lubię odnawianie starych mebli, tworzenie z drewna i wykorzystywanie przedmiotów na pozór niepotrzebnych. Moje blogowe motto to "nie wyrzucaj-wykorzystaj!".

W 2020 roku wraz  Agnieszką Chlebda współtworzyłam internetowy magazyn "home & more" - strefę inspiracji o tematyce wnętrzarsko-lifestylowej. (Zobacz archiwalne numery)

Od stycznia 2021 roku prowadzę działalność gospodarczą skupiającą się na działaniach w social mediach, a także świadczę usługi dekoratorskie, przygotowuję artykuły dla znanych marek oraz tworzę fotografię produktową.

Prywatnie jestem żoną Michała, który od czasu do czasu dzieli się na blogu swoimi projektami DIY i mamą trzyletniego Leona. Wspólnie budujemy nowy dom, w którym na pewno będzie stylowo i przytulnie, a podczas prac wykończeniowych będę dzieliła się z Wami moimi pomysłami na aranżację i dekoracje.

Pojęcie czasu wolnego dla mnie nie istnieje ;) Każdą wolną chwilę wykorzystuję na kreatywne działanie i realizowanie swoich pasji. Oprócz bycia wnętrzarskim freakiem bardzo lubię nordic walking i jogę. Jednak to majsterkowanie napędza mnie najbardziej. Uwielbiam prezenty takie jak nowa szlifierka, wkrętarka czy piła :)

Uwielbiam lody czekoladowe i mogę je jeść przez cały rok, niezależnie od pogody panującej za oknem. Lubię herbatę jaśminową, tulipany w wazonie i białe t-shirty. Dzień bez kubka gorącej kawy, to dla mnie dzień stracony.

Bardzo mi miło, że jesteś na mojej stronie. Rozgość się, zaparz kawy lub herbaty. Jeśli masz do mnie pytania chętnie na nie odpowiem. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT.

0 komentarze:

Prześlij komentarz